O Nas

Photo Aby w pełni realizować oczekiwania rynku farmaceutycznego oraz w trosce o satysfakcję naszych Klientów, dbamy o zapewnienie najwyższego poziomu jakości oferowanych przez nas produktów.

Nasze marki wytwarzane są z wyselekcjonowanych
i standaryzowanych surowców wysokiej jakości, pozyskiwanych z zaufanych i sprawdzonych źródeł.

Skład produktów dobierany jest przez naszych specjalistów tak aby odpowiadał potrzebom naszych Klientów jednocześnie czerpiąc jak najwięcej z natury. Dlatego większość naszych produktów ma roślinny skład.

Dystrybucja oferowanych przez nas suplementów diety oraz wyrobów medycznych odbywa się wyłącznie za pośrednictwem hurtowni farmaceutycznych oraz aptek, co gwarantuje ich prawidłowe przechowywanie
i transport, a tym samym utrzymanie jakości produktów na każdym etapie sprzedaży.

Trzy najczęściej zadawane pytania

Jesteśmy producentem i dystrybutorem suplementów diety oraz wyrobów medycznych na terenie Polski.
Suplementy diety jak i wyroby medyczne dostępne są w aptekach stacjonarnych jak i internetowych.
Tak, krople Euphrasia Świetlik mogą być stosowane w czasie noszenia soczewek kontaktowych.


MISJA

MISJA

Misją naszej firmy jest dostarczać nowoczesne, wysokiej jakości produkty w trosce o Twoje zdrowie i dobrą kondycję organizmu. Dlatego oferowane przez nas suplementy diety i wyroby medyczne spełniają najwyższe standardy jakościowe.
Dbamy o jakość na etapie produkcji: używamy wyselekcjonowanych i standaryzowanych surowców wysokiej jakości. Dbamy o wysoką jakość także na etapie procesu sprzedaży, która odbywa się wyłącznie za pośrednictwem aptek.


WIZJA

WIZJA

Cenimy takie wartości jak innowacyjność i ciągłe doskonalenie się oraz rozwój. Chcemy zaspokajać zmieniające się potrzeby naszych Klientów, ciągle rozszerzając naszą ofertę i ulepszając skład. Chcemy, aby Nexon Pharma był gwarantem dobrej jakości suplementów diety oraz wyrobów medycznych.


WARTOŚCI

WARTOŚCI

Odpowiedzialność – działając na rynku farmaceutycznym czujemy się odpowiedzialni za zdrowie naszych pacjentów i klientów.

Jakość – opracowane przez nas produkty posiadają staranie opracowane składy, gwarantujące najwyższa jakość produktów.

Wiedza – w naszej pracy korzystamy z wiedzy nabytej w trakcie wielu lat działania na rynku farmaceutycznym.